Chmielowice Domecko Dziekaństwo Komprachcice Ochodze Osiny Polska Nowa Wieś Wawelno Żerkowice
Język:

Mapa Komprachcic

Ośrodek Sportu i Rekreacji

Samorządowy Ośrodek Kultury

Starostwo Powiatowe w Opolu

Publiczne Gimnazjum w Komprachcicach

POKL

RPO

Zdrowie Opolskie

Ryszard Galla

Policja

Śląskie stowarzyszenie samorządowe

Prezydencki Portal Obywatelski

Aktualności Opolskie

Partnerstwo Borów Niemodlińskich

Aglomeracja Opolska

 • Odznaka Honorowa dla Wójta Gminy

  Miło nam poinformować, że 12 listopada 2014 r. Marszałek Województwa Opolskiego, Pan Andrzej Buła, podczas uroczystej Sesji Sejmiku Województwa Opolskiego odznaczył Odznaką Honorową „ZA ZASŁUGI DLA WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO" Pana Pawła Smolarka - Wójta Gminy Komprachcice.

 • Zaproszenie na badania kolonoskopowe

  Szpital Wojewódzki w Opolu zaprasza na bezpłatne badania kolonoskopowe, w ramach "Programu badań przesiewowych dla wczesnego wykrywania raka jelita grubego".

 • Konsultacje Studium komunikacyjnego Aglomeracji Opolskiej

  Zachęcamy mieszkańcow Gminy Komprachcice do udziału w konsultacjach projektu Studium komunikacyjnego Aglomeracji Opolskiej, które odbędą się w dniu 4 listopada 2014r. w Ratuszu w sali nr 312 w godzinach od 17.00 do 19.00. Uwagi można zgłaszać również pocztą elektroniczną na adres konsultacje@ao.opole.pl. Termin nadsyłania uwag mija 7 listopada br.

 • Zaproszenie na spotkanie

  W imieniu Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Opolu zapraszamy na spotkanie informacyjne na temat "Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020", które odbędzie się w dniu 29 października 2014 r. o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy.

 • Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej

  Gmina Komprachcice w ramach przeprowadzonego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie konkursu uzyskała dotację w wysokości 85% kosztów na realizację projektu pn.: „Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej – Plan gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Komprachcice”.

 • Informacja

  Odwołujemy informację Wójta Gminy o pogorszeniu się jakości wody.

Zobacz wszystkie aktualności
 
Zobacz wszystkie filmy