Język:

Mapa Komprachcic

Ośrodek Sportu i Rekreacji

Samorządowy Ośrodek Kultury

Starostwo Powiatowe w Opolu

Publiczne Gimnazjum w Komprachcicach

POKL

RPO

Zdrowie Opolskie

Ryszard Galla

Policja

Śląskie stowarzyszenie samorządowe

Prezydencki Portal Obywatelski

Aktualności Opolskie

Partnerstwo Borów Niemodlińskich

Aglomeracja Opolska

System Informacji Przestrzennej - gmina Komprachcice

 • Ogłoszenie

  W miejscowości Chmielowice w okolicach ul. Pogodnej  znaleziono psa – owczarek niemiecki, wiek ok 5 lat, suczka, czarna, podpalana. Psiak jest spokojny, nie boi się ludzi.

 • Informacja

  INFORMACJA

  DLA MIESZKAŃCÓW GMINY KOMPRACHCICE

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych inwestorów oraz mając na celu upowszechnienie nowoczesnych technologii służących ograniczeniu niskiej emisji, wytwarzaniu energii cieplej i elektrycznej oraz wspieraniu inwestycji proekologicznych w regionie, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu przy współudziale Gminy Komprachcice uruchomił program dający możliwości finansowania przedsięwzięć wspierających zakup i montaż instalacji wykorzystujących rozproszone, odnawialne źródła energii.

 • Informacja

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu uruchomił Program pn: "Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych inwestorów oraz mając na celu upowszechnienie nowoczesnych technologii służących ograniczeniu niskiej emisji, wytwarzaniu energii cieplej i elektrycznej oraz wspieraniu inwestycji proekologicznych w regionie” dający możliwości finansowania przedsięwzięć wspierających zakup i montaż instalacji wykorzystujących rozproszone, odnawialne źródła energii.

 • Informacja

  Informacja o szkoleniu e-learningowym "Zarządzanie talentami i kapitałem ludzkim w MŚP".

 • Jak dobrze współpracować z gminą?

  Spotkanie dla przedstawicieli stowarzyszeń, fundacji i urzędników pt. "Jak dobrze współpracować z gminą?" odbędzie się w dniu 29 stycznia (czwartek) br. w godzinach od 15.00 do 18.00 w Hotelu Arkas w Prószkowie. Serdecznie zachęcamy przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu naszej gminy do udziału w spotkaniu.

 • Ferie z OSiR-em

  Zapraszamy na zajęcia rekreacyjno-sportowe, które w okresie ferii zimowych organizowane będą przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Komprachcicach.

   

  ferie_2015.jpeg

Zobacz wszystkie aktualności
Wieści Gminy Komprachcice

Pobierz Wieści Gminy Komprachcice w formacie pdf:

Rok 2015

 
Zobacz wszystkie filmy